Rodzinkowo

Świadectwo zgodności - solidnyregulamin.pl

RiveMove - komplet 2 szt. adapterów do fotelików ISOFIX

/ RiveMove - komplet 2 szt. adapterów do fotelików ISOFIX
RiveMove - komplet 2 szt. adapterów do fotelików ISOFIX

RiveMove - komplet 2 szt. adapterów do fotelików ISOFIX

Dodatkowe informacje

RiveMove to produkt kompatybilny z fotelikami samochodowymi dla dzieci i niemowląt z mocowaniami ISOFIX. RiveMove umożliwia przesuwanie fotelika bocznego w kierunku drzwi, zwiększając bezpieczeństwo i wygodę. W razie wypadku zmniejsza wartość uszkodzenia głowy nawet o 20% .

Poprawa bezpieczeństwa wynika z dwóch aspektów:

- eliminacji efektu wirowania. W przypadku zderzenia bocznego może dojść do obrotu fotelika dziecięcego, które może spowodować poważne obrażenia z powodu uderzenia głową w panel drzwi. Dotyczy to fotelików wszystkich kategorii wagowych. Dzięki RiveMove efekt wirowania zostaje wyeliminowany.

- absorpcji energii. Technologia wykorzystywana przez RiveMove kontroluje energię uzyskaną w razie wypadku, zmniejszając siłę, jaka oddziaływuje na dziecko, a zatem pozwala na minimalizację obrażeń w razie wypadku.

Technologia RiveKids została przetestowana w CSI S.p.A. - międzynarodowym centrum technologicznym, niezależnym i akredytowanym (http://www.csi-spa.com/en/). Testy przeprowadzone przez to laboratorium udowadniają, że ​​RiveMove absorbuje część energii uderzenia, co sprawia, że dziecko doznaje mniejszych obrażeń.

RiveMode jest produkowany w Hiszpanii i został opatentowany przez RiveKids Technology Company.

Zwiększenie przestrzeni wynika z faktu, że foteliki dziecięce z mocowaniem na ISOFIX zachodzą na środkowe miejsce tylnej kanapy pozostawiając średnią przestrzeń 7 cm między panelem drzwi a każdym z fotelików. Podczas przesunięcia fotelików za pomocą dwóch adapterów RiveMove zyskujemy z każdej strony samochodu ok. 7 cm to znaczy - do 14 cm więcej dla osoby zajmującej tylny centralny plac.


Film ukazujący funkcjonalność produktu znajduje się pod poniższym linkiem:
- https://www.youtube.com/watch?v=JXNPuomabUs  
 

Montaż i kompatybilność

Montaż RiveMove jest bardzo prosty, szybki i intuicyjny, a nawet ułatwia montaż fotelików dziecięcych. Zaciski RiveMove muszą być połączone z kotwami ISOFIX samochodu. Z kolei łączniki ISOFIX fotelików samochodowych dla niemowląt lub małych dzieci muszą przylegać do kotew RiveMove. Rivemove zawiera unikalną technologię, która jest kompatybilna z wszystkimi fotelikami dla dzieci lub samochodami z kotwiczeniem ISOFIX*. Ta technologia jest również kompatybilna z 91% europejskiej floty samochodowej *. Instrukcja montażu i modele aut kompatybilnych znajdują się pod linkiem – https://www.rodzinkowo.com.pl/media/static/instrukcje%20rivemove/RiveMove_instrukcja.pdf

Film opisujący montaż:

- https://www.youtube.com/watch?v=jkI--D6yqG8 

Bezpieczeństwo

RiveMove ma specyficzną konstrukcję, która pozwala na pochłanianie energii przed uderzeniem. Technologia została przetestowana zgodnie z wymaganiami międzynarodowych przepisów, które regulują systemy przytrzymujące dla niemowląt (ECE R44 i ECE R129 - I-Size) w badaniach zderzenia czołowego, bocznego, tylnego i rolowania. Ta technologia została przetestowana razem z różnymi modelami urządzeń przytrzymujących dla dzieci, które wykorzystują ISOFIX i pas bezpieczeństwa do zakotwiczania i zawsze w pozycji mniej leżącej.

Testy certyfikujące zostały przeprowadzone przez CSI S.p.A, centrum technologii certyfikacji i analizy zachowań wielozadaniowych, z ponad 50-letnim doświadczeniem i działającym w obszarze usług biznesowych w kontekście międzynarodowym. To zewnętrzne centrum, niezależne od technologii RiveKids należącej do grupy IMQ, jest upoważnione przez Organizację Narodów Zjednoczonych do przeprowadzenia testu zderzeniowego zgodnie z wyżej wymienionymi przepisami międzynarodowymi.

Wyniki testów bezpieczeństwa:
- https://www.rivekids.com/rivemove-es-seguridad 
- https://www.youtube.com/watch?v=tdDUHX6tOkg  
 

Dane techniczne:

Waga: 1100 gramów.

Wymiary: 315 mm (długość) X 140 mm (szerokość) X 35 mm (wysokość)

Zestaw zawiera dwa adaptery służące do przesunięcia dwóch fotelików

Główne materiały: stal S235 5. ZNACZKI JAKOŚCIOWE RIVEKIDS S.L.

* Aby uzyskać pełne informacje, zapoznaj się z instrukcją montażu.
* Kompatybilność została przeprowadzona zgodnie z analizą 188 modeli pojazdów z lat 2015/2016.