Rodzinkowo

Świadectwo zgodności - solidnyregulamin.pl

Kosmetyczka słonik toiletbag S niebieska

/ Rodzinkowe / Dzieci / Brat / Kosmetyczka słonik toiletbag S niebieska

Szanowni Klienci,

uprzejmie informujemy, iż zamówienia złożone po dniu 20. września 2019 będą realizowane od dnia 7. października 2019, w kolejności w jakiej zostały opłacone.

W dniach 24.09-06.10.2019 nie będzie także z nami kontaktu telefonicznego.

Za utrudnienia przepraszamy.

Zespół Rodzinkowo.com.pl

Kosmetyczka słonik toiletbag S niebieska

Kosmetyczka słonik toiletbag S niebieska

Kup na prezent
Niniejszym wyrażam zgodę na natychmiastowe świadczenie usługi pakowania co skutkuje rezygnacją z prawa do odstąpienia od umowy w zakresie usługi pakowania.
Dodatkowe informacje

Kosmetyczka dla chłopca w kolorze granatowym ze słonikiem na zasuwanej klapie to idealny zakup dla rodzin podróżujących, aby wygodnie spakować dziecko na wspólny wyjazd czy zieloną szkołę. 

Kosmetyczka jest niezwykle praktyczna, gdyż posiada w środku trzy pionowe przegródki, jedną poziomą oraz jedną zasuwaną siateczkową kieszonkę, przez którą dokładnie widać co jest w środku. 

W związku z tym, że kosmetyczka posiada dwa uchwyty - materiałowe oczko oraz metalowy w kształcie literki S można ją bez wysiłku zawiesić w każdej łazience.

Wymiary kosmetyczki: 18cm x17cm x7cm pozwolą na swobodne spakowanie potrzebnych przyborów toaletowych dla dziecka oraz bezproblemowe użytkowanie.

Kosmecztyka jest świetnym pomysłem na wyjątkowy i przydatny prezent. Można poszerzać podróżny przybornik dziecka o produkty z tej samej serii co sprawia, że kwestię prezentów mamy na długi czas rozwiązaną.