Rodzinkowo

Świadectwo zgodności - solidnyregulamin.pl

Kosmetyczka kotek toiletbag S różowa

/ Rodzinkowe / Dzieci / Brat / Kosmetyczka kotek toiletbag S różowa
Kosmetyczka kotek toiletbag S różowa

Kosmetyczka kotek toiletbag S różowa

Kup na prezent
Niniejszym wyrażam zgodę na natychmiastowe świadczenie usługi pakowania co skutkuje rezygnacją z prawa do odstąpienia od umowy w zakresie usługi pakowania.
Dodatkowe informacje

Kosmetyczka dla dziewczynki w kolorze różowym z kotkiem na zasuwanej klapie to idealny zakup dla rodzin podróżujących, aby wygodnie spakować dziecko na wspólny wyjazd czy zieloną szkołę. 

Kosmetyczka jest niezwykle praktyczna, gdyż posiada w środku trzy pionowe przegródki, jedną poziomą oraz jedną zasuwaną siateczkową kieszonkę, przez którą dokładnie widać co jest w środku. 

W związku z tym, że kosmetyczka posiada dwa uchwyty - materiałowe oczko oraz metalowy w kształcie literki S można ją bez wysiłku zawiesić w każdej łazience.

Wymiary kosmetyczki: 18cm x17cm x7cm pozwolą na swobodne spakowanie potrzebnych przyborów toaletowych dla dziecka oraz bezproblemowe użytkowanie.

Kosmecztyka jest świetnym pomysłem na wyjątkowy i przydatny prezent. Można poszerzać podróżny przybornik dziecka o produkty z tej samej serii co sprawia, że kwestię prezentów mamy na długi czas rozwiązaną.