Rodzinkowo

Świadectwo zgodności - solidnyregulamin.pl

Plecak kotek backpack różowy

/ Rodzinkowe / Dzieci / Brat / Plecak kotek backpack różowy
Plecak kotek backpack różowy
Bestseller

Plecak kotek backpack różowy

Kup na prezent
Niniejszym wyrażam zgodę na natychmiastowe świadczenie usługi pakowania co skutkuje rezygnacją z prawa do odstąpienia od umowy w zakresie usługi pakowania.
Dodatkowe informacje

Różowy plecak dla dziewczynki posiada jedną rozsuwaną kieszeń zakrywaną klapą, na której mieści się odblaskowy kotek. Dodatkowo w drugiej kieszeni wewnętrznej znajduje się usztywniająca plecy wkładka, która po wyciągnięciu spełnia rolę podkładki pod pupę podczas odpoczynku na wycieczce czy pikniku.

Z boku plecaka mieści się siateczkowa kieszonka na picie, a wzdłuż przedniej strony plecaka zasuwana kieszonka na skarby czy klucze.

Niewątpliwą zaletą plecaka są spinane z przodu ramiączka, które nie zsuwają się podczas wędrówki, a co za tym idzie sprawiają, że plecak dziecku nie spada.

Wychodząc na przeciw problemom z zagubieniem czy pomyleniem plecaka, wewnątrz znajduje się specjalne miejsce na imię i nazwisko czy numer telefonu.

Wymiary plecaka 21cm x 28cm x 12cm (pojemność 5l) i wysokiej jakości wykonanie sprawiają, że jest on odpowiedni zarówno dla dwulatka jak i ośmiolatka, jako plecak na jedniodniową wycieczkę.

Plecak stanowi element całej serii, której rozszerzanie jest świetnym pomysłem na zestaw prezentowy dla małego podróżnika.