Rodzinkowo

Świadectwo zgodności - solidnyregulamin.pl

O firmie

/ O firmie

Jesteśmy młodą prężnie rozwijającą się firmą, której celem jest odpowiadanie na potrzeby każdej Rodzinki. Importujemy produkty z całej UE oraz współpracujemy z najlepszymi dystrubutorami w kraju. 

Sami, z racji posiadanych dzieciaków i prowadzenia czynnego życia rodzinnego i częstego podróżowania, doskonale rozumiemy wyzwania dzisiejszych Rodziców, Dziadków, Rodzeństwa i Krewnych.

Naszym największym wyzwaniem i priorytetem jest zaprezentowanie Państwu produktów:

Nie znajdziecie Państwo u nas produktów bibelotów bez duszy. Każdy zakupiony u nas atrykuł pozwoli Państwu na przeżycie wspaniałych chwil z Rodzinką lub upamiętnienie okazji poprzez zakup praktycznego prezentu dla Państwa Bliskich.

Nasze motto to: Rodzinka Rodzince,

gdyż wszystkie produkty, które możecie Państwo u nas kupić użytkowaliśmy sami lub z naszą Rodzinką.

Nie jesteśmy zwolennikami siedzenia z dzieciakami w domu, więc pragniemy Państwa zaprosić także na naszego Rodzinkowego bloga, gdzie znajdziecie Państwo użyteczne informacje i recenzje dotyczące między innymi odwiedzonych przez nas miejsc takich jak np.: teatrzyki dla dzieci, filmy dla dzieci, hotele, restauracje itp. Dowiecie się z niego Państwo o inicjatywach/konkursach organizowanych przez nas i naszych Partnerów. Podpowiemy gdzie warto wyjść/pojechać z dziećmi, żeby się nie zawieźć i nie zmarnować czasu i pieniędzy. Swoimi radami i prasówką będzie nas także wspomagała Babcia Marzenka.

Zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, aby się Państwo nie nudzili ani w naszym sklepie ani na naszym blogu,  a jakość naszych produktów w pełni odpowiadała Państwa potrzebom.

Zachęcamy do współpracy także Klientów Biznesowych.

Would you like to be our business partner? Please contact us: kontakt@rodzinkowo.com.pl

 

Zapraszamy do naszej Rodzinki! :)

Pozdrawiamy!

Zespół Rodzinkowo